Vyberte stránku

O nás

...tak trochu jiný zážitek z jídla

NÁŠ PŘÍBĚH

Naši rodinu spojují dvě rozdílná, a přesto si tak blízká řemesla. Z otcovy strany řezničina obchod s masem od roku 1960 a z matčiny pak kuchařina, kde tradici fíglů a postupů sahající až do první republiky stráží mámin bratr Ervín. My jsme se rozhodli tyto obory spojit. Když dáte dohromady umění mistrů řezníků najít dobré maso na jedné straně a kuchařské umění vytvořit z něj neobyčejně chutné pokrmy na straně druhé, vznikne z toho tak trochu jiný zážitek z jídla. A ten si můžete dopřát i Vy. Naše pokrmy jsme se totiž rozhodli zavařit do sklenic a Vy si je tak můžete vychutnat ve chvílích, kdy nemáte čas, náladu nebo chuť vařit.

Coffee Bean

Kvalitní české maso

Coffee Bean

Kuchařské umění

Coffee Bean

Poctivé ingredience

Náš tým

Dobroty ve sklenici pro vás s láskou připravuje naše rodina.

Míša

Míša

Maminka

Mamka je duší nejen naší rodiny, ale také firmy. Na vše dohlíží a všechny nás spojuje. A je také jediná, koho Ervín s Láďou poslechnou 😊

Ladislav

Ladislav

Syn

Láďovo denním chlebem jsou výpečky, škvarky, sádlo a hlavně paštiky. Rád experimentuje, a to nejčastěji s čerstvým i sušeným ovocem.

Ervín

Ervín

Strýc

Ervín je introvert s duší kuchařského umělce, který dbá na poctivost řemesla. Je to takový náš urputný ochránce „poctivé kuchyně“ a české gastronomie.